Jak wybrać najlepsze kremy do pielęgnacji twarzy?

Być może natknąłeś się na wiele produktów, które twierdzą, że są najlepszym kremem do pielęgnacji twarzy. Ale najlepsze jest określenie subiektywne, prawda? Jak wybrać najlepszy krem sesderma c vit do pielęgnacji twarzy? O tym będzie mowa w tym artykule.

Abyś wiedziała, jak wybrać najlepszy krem sesderma c vit serum do pielęgnacji twarzy, najpierw ważne jest, abyś zrozumiała, jakie składniki są dobre, a jakich należy unikać. Skóra jest największym organem w twoim ciele i odgrywa ważną rolę w twoim zdrowiu. Skóra musi być regularnie odżywiana i to nie tylko w zapobieganiu zmarszczkom, ale także w utrzymaniu zdrowia. Skóra ma pory, które są obecne na twarzy w różnych obszarach, takich jak nos, podbródek, policzki i czoło. Obszary te otrzymują maksymalną ilość toksyn ze środowiska, które mogą powodować szkody, jeśli nie są odpowiednio zbilansowane.

Toksyny te pochodzą z powietrza, którym oddychamy, wody, którą pijemy i różnych pokarmów, które spożywamy. W naszym ciele znajduje się wiele substancji chemicznych, a nasza skóra nie jest wyjątkiem. Szkodliwe działanie tych toksyn jest dobrze udokumentowane i przez lata wiązano je z różnymi chorobami, w tym z rakiem. Ze względu na dużą liczbę stosowanych obecnie chemikaliów producenci produktów do pielęgnacji skóry muszą formułować produkty bezpieczne dla skóry. Niestety większość z tych produktów jest niewystarczająca.

Kiedy idziesz na zakupy produktów do pielęgnacji skóry, upewnij się, że bardzo uważnie przeczytałeś etykietę. To, co widzisz na etykiecie, niekoniecznie oznacza, że produkt jest skuteczny. Należy szukać parabenów i innych syntetycznych konserwantów. Parabeny są używane jako sztuczny środek konserwujący i znajdują się w większości dostępnych obecnie produktów do pielęgnacji skóry. Badania prowadzone przez różne niezależne grupy wykazały, że parabeny powodują powstawanie zmian nowotworowych na skórze w sposób podobny do rozwoju raka.

Innym konserwantem powszechnie stosowanym w kremach do pielęgnacji skóry i kremach do ciała są ftalany. Te chemikalia były początkowo używane jako przemysłowe produkty uboczne, ale obecnie znajdują się w praktycznie każdym wytwarzanym produkcie. Organy ds. zdrowia zaczęły przyglądać się skutkom narażenia na ftalan i zaleciły producentom usunięcie tej substancji chemicznej ze swoich produktów. W odpowiedzi wiele firm zdecydowało się to zrobić i usunęło go ze swojego najlepszego kremu dottore rossatore do pielęgnacji twarzy.

 

Jedną z substancji często zawartych w najlepszym kremie do pielęgnacji twarzy są substancje zapachowe. Substancje chemiczne używane do tworzenia zapachu w produktach kosmetycznych mogą być bardzo drażniące dla wrażliwej skóry twarzy i szyi. Niektóre zapachy mogą być rakotwórcze. Jako konsumenci mamy prawo wiedzieć, co trafia do naszej skóry i mamy prawo unikać używania produktów zawierających te chemikalia.

Dobra pielęgnacja skóry będzie składać się z balsamu oczyszczającego, kremu Germaine de Capuccini nawilżającego i ewentualnie maski raz w tygodniu. Dla osób o tłustej skórze, raz w tygodniu może nie wystarczyć i możesz użyć podwójnego kremu Germaine de Capuccini nawilżającego. Peeling należy wykonywać raz w tygodniu, aby usunąć martwe komórki naskórka i zapobiec tworzeniu się nowych. Codzienne kremy nawilżające są idealne dla osób z suchą skórą, ponieważ pomagają uzupełnić wilgoć utraconą w ciągu dnia. Niezależnie od tego, jaki reżim wybierzesz dla siebie, pamiętaj, że każda skóra jest inna, podobnie jak używane przez nas produkty.

Wybierając najlepszy krem do pielęgnacji twarzy, oprócz kosztów i skuteczności należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Pamiętaj, aby sprawdzić składniki i upewnić się, że są naturalne i bezpieczne. Wybierając krem przeciwstarzeniowy, zawsze sprawdź producenta i produkt, ponieważ niektóre mogą powodować reakcje alergiczne. I na koniec, nie bój się zapytać dermatologa, jak on lub on myśli o konkretnym produkcie.